Vítejte na našem webovém blogu Revitbuild MTB Teamu. Zde naleznete reporty z akcí, fotogalerie, novinky....

Členové teamu:
Marek Rauchfuss 1969 " Ráfek"
Jonatan Rauchfuss 2003 " Jonyk"
Jaromír Tomek 1952 " Míra"

Zde se můžete mrknout, jak náš nestor válí v nejvyšší české amatérské soutěži v silniční cyklistice:

Jen tak dál Míro, Ráfek

Reporty:

Neděle 25.6.

Česká Třebová, oba jsme jeli krátkou a i ta byla pěkně výživná.

Jonyk 5tej flek do 15 let, já 21. Celkem ( trochu jsme bloudili ).

Ráfek. St

P.S. všichni jsme se radujeme z 12tého místa z MS našeho Máry

Sobota 24.6.

Míra zvítězil na své oblíbené kopcovité časovce ( Strnadova 30 v Jizerských horách ) a to i přes problémy s řazením! Pěkný výkon nestore!

Jonyk bodoval druhým místem v kat do 15 let na 26 km trati v Kamenici nad Lipou.

Sobota 10.6. 2017 - Malevil

Parádní závod se zahraniční účastí v rodinné atmosféře. V pátek jsme mohli nabídnout "čistosporťáckou baštu" dvěma budoucím medailistům ( Mára bronz hlavní závod; Tom Mastík bronz v lehkém handicapu). Syn Filda pomáhal Kellyšákům a já si užíval 6 hodin na opravdu krásné bikové trati.

Ráfek st.

Míra na Extralize v Hodicích u Znojma

10.6. Časovka - Míra si dojel pro stříbro.

11.6. Hromadný start - Míra se postaral o tempo druhé skupiny a dojel na pěkném 8. Místě

Neděle 4.6.2017 Bikero Hradec Králové

Parádní tečka po Maštalích. Jonyk si nejprve střihnul dětský závod ( bohužel na něj moc krátké ) a o fous byl opět druhý.

Pak jsme jeli oba 60 km ( Ráfek 2:02 a Jonyk 2:34 - na chroustka, co si sám tahal proti větru dost slušnej čas! )

Míra 7. Místo v šedesátnících ELM Mcely.

Ráfek st.

Sobota 3.6.2017

Míra zlepšil svůj osobák na trati v Černé za Bory ( snad i trochu díky nové kombinéze od Aperu ) a opět si dojel pro zlato!!!

Maštale

Jonyk zaválel na 10 km trati - stříbro, gratulujemeJkonečně si zazávodil ve své kategorii.

Zdenda Málek na 50 km i po pádu 18-tej flek v kategorii nad 50 let.

Ráfek st. Na 100 km s krásným startovním číslem 13 dojel 12tej v kat 40 - 50 let.

Sobota 27.5. Král Šumavy

Neděle 21.5.2017

Míra opět kraloval ve své kategorii na silniční časovce v Plaňanech na 12 km, v kategorii "60" 1. Místo!

Takže dvakrát zlato, velká gratulace a díky za vzornou reprezentaci klubu!!!

S Jonykem jsme vyzkoušeli 50 km MTB sprint v písečku pod Bezdězem. Na zkušenou s námi vyrazil i Lukáš Nevole.

Počasí bylo letní, takže jsme si to všichni vychutnali. Na rozdíl od Jonyka mi před cílem trochu seklo. Zopakoval jsem si 98 místo ze soboty ( aspoň 1. Vlna na rok 2018 ) a Jonyk se opět blýskl skvělým 10-tým místem v kat do 18 let.

Sobota 20.5.2017

Míra zajel parádně silniční časovku Vilém v Pařížově na 16 km, v kategorii "60" 1.místo!

My s Jonykem jeli Bike Prague. Jonyk trochu bloudil na krátký, já dojel s dvěma šrouby na placce, ale počasí akorát a bezvadně suchá a rychlá trať.

Jonyk brambora v kat do 18 let!!! 35 km

Ráfek 98 flek na 65 km

17.5.2017 PŽH - Běstvina

Opět výborný trénink. Rovinka před kopcem z Jenišovic přišla vhod - oba jsme zůstali v balíku.
Jenišovičák nás pěkně prověřil a také rozvěsil. Před páskou Míra přišlápl a bylo toJ

Míra 14.
Ráfek 15.

13.5.2017 Poříčí nad Sázavou - O pravý Žižkův kalich

Krásná hravá trať s brůdkem, sjezdíky a jedním parádně smekavým výšlapem. Počasí konečně na krátký/krátkýJpřeháňka přišla vhod

Jonyk 21 km 1. Místo va kat do 15 let " Výrostci"
Ráfek 42 km 16. Flek v kat " Vojevůdci"

10.5.2017 Pohár Železných hor - Vyžice

Krásný odpolední závod, bohužel jsme oba na 1. Kopci odpadli z hlavního balíku, ale jinak báječný trénink ve vysoké intenzitě ( 36,5 km/hod ). ...a v pěkné společnosti ( viz foto )! Ráfek

Výsledky : Ráfek 15., Míra 19.

8.5.2017

Míra opět boduje! 6. a 7.5. absolvoval 2x ELM - sobotní časovku a nedělní hromaďák, oboje v Sezemicích. Na závodech ELM se schází ta největší špička. Vítězem obou je Ludvík Killinger, loňský vítěz celého seriálu. Na něho nikdo nemá. Časovku zajel skvěle, porazil plno soupeřů, u kterých se mu to nikdy nepodařilo (foto a výsledek v příloze). Hromadný sice už tak skvělý nebyl, ale s 5. místem může  být spokojený, závod měl ohromné tempo a mnoho drobných úniků. Míra odjel balíku v polovině závodu a stíhal sám čtveřici uprchlíků. To se mu sice nepodařilo, ale uznání za výkon (polovinu závodu o samotě) si od svých pronásledovatelů plně zasloužil.
Já jsem si poprvé střihnul dlouhou Šelu a byla to opravdu výživa - bahenní lázně. Po několikerém zasukování jsem zvolil opatrnost, kvalitně občerstvoval ( chlebíky se škvarkovou ) a dojel v klidu a hlavně bez křečí zhruba v polovině startovního pole. Ráfek

ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON - 29.4.2017 Riva del Garda ( Itálie )

Na zkušenou a hned Ronda extrema! Kruté výšlapy a ještě náročnější sjezdy většinou v trailech plných bahna, listí a kluzkého vápence.

Jsem rád, že jsem to přežil ve zdraví a za rok uvidíme.Ráfek st.

29. - 30.4.2017 Dukovanské okruhy + Nova Cup

Že Mírovi začíná skvěle sezona vycházet dokázal na dvou víkendových závodech - sobotní silniční Dukovanské okruhy a nedělní MTB Nova Cup v HK. Na obou akcích s přehledem ve svých věkových kategorií zvítězil. Ukazuje se, že je připraven na časovky, hromadné závody i MTB.

23.4.2017 Šandovka 2017:

Komentář: Člen RB Teamu Míra Tomek dokazuje, že na časovkářskou sezonu se připravil skvěle. Na 1.závodě Extraligy (nejvyšší soutěž v ČR) v sobotu 15.4. v Hodonicích n.M. obsadil 5. místo a v nedělní časovce Šandovka v Rohozci v kategorii M60 s přehledem zvítězil - viz foto. Ráfek st.

22.4.2017 50ka Českým rájem

Prvního masového otvíráku se zúčastnili pod hlavičkou klubu čtyři Ráfci. Počasí vyšlo, takže to byl opět spurt na 50km ( průměrná rychlost Marka Rauchfusse st .byla 30km/hod ! )

Výsledky: Jonatan 12 místo ( do 18 let), Marek 19 ( M40 ), Jurik 213 ( M40 ), Slávek 5 ( M70+ )

Nutno dodat, že čtyřicátníci byli nejpočetnější kategorií ( dokončilo 336 bikerů ).